Submenu


Extreme Trail Challenge 2019

Nová disciplina 3 man and 2 gates

 

 

ETP Park Hoštka

Vážení jezdci a příznivci rodeového sportu, tak jako každé jaro je před námi nová rodeová sezóna, a tak jako každé jaro se všichni ptáme, co nás v ní čeká.
Tak jako každé jaro vymýšlíme, co nového a zajímavého pro vás připravit a celou zimu si lámeme hlavu, co pro vás bude nejlepší nezajímavější a nejpřitažlivější.
Loňskou sezónou jsme otevřeli společný seriál rodeových, rychlostních a X-treamových disciplín, které vám přinesou spoustu možností, kdy ukázat kvalitu a všestrannost vašich koní i vás samotných.
A protože jste v průběhu celé sezóny ukázali, že rostete a posouváte se dál, tak my pro vás letos připravujeme další výzvy, ve kterých budete moct dokázat, že na to máte.
Nejen dobří koně jsou rozhodující při dobytkářských disciplínách, pro dobrý závod je stejně tak důležitý kvalitní a dobře připravený dobytek.
Protože to víme, připravujeme pro vás další stádo, většinou mastného plemene, které nám umožní rozšířit dobytkářské disciplíny a navíc pro nás otevře i možnost Old OPEN třídy pro jezdce s většími zkušenostmi.
Dalším bonusem, které nám toto stádo přinese, je možnost nových disciplín, kdy pro letošek to bude disciplína 3 men and 2 gates, což je obdoba disciplíny Ranch Sorting, ale jak už sám název napovídá jede Team 3 jezdců a v aréně jsou 2 brány.
Další novinkou, kterou připravujeme pro srpnový víkend, je show - noční barely, noční rychlostní extreme trail na aréně a noční drill team a potom i noční hudební produkce.

 

Opět se pojede:
  Junior
  Amateur
  Open
  Old open
Verze pro tisk

Submenu

Infobox
 • Zveřejněn kalendář akcí 2019

  Najdete v něm připravované akce na rok 2019. Jedná se zatím o prvotní informace, podrobnosti budou doplňovány postupně.Kalendář akcí zde...

 • Nabízíme novou službu, výšivky dle vašeho návrhu

  Vyšijeme nápisy, loga, našivky pro firemní oblečení, sportovní kluby, pro koňáky či pejskaře, také na vlastní oblečení, deky, ručníky, ohlávky atd. Výšivku zrealizujeme na cokoli, co se dá prošít. Ukázky a informace zde


sponzoři